Maba - biuro turystyki szkolnej
  • W Polsce
  • Za granicą

Kilka słów o naszej działalności...

       Jesteśmy firmą rodzinną powstałą w 2004 roku, na bazie doświadczeń zdobytych podczas wieloletniej pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole oraz na koloniach. Początek naszej działalności to głównie organizacja kolonii i wycieczek szkolnych. Lata praktyki oraz profesjonalne podejście do naszej pracy pozwoliło nam zdobyć Państwa zaufanie. Dzisiaj oferujemy pełen zakres usług turystycznych, również dla osób dorosłych. 

      Zawsze przywiązujemy szczególną uwagę na wysoką jakość świadczeń. Podchodzimy indywidualnie i elastycznie do każdego zlecenia. Programy wycieczek układamy w zależności od oczekiwań i możliwości grupy. Każdy wyjazd przygotowujemy bardzo starannie, tak aby uczestnicy mogli komfortowo wypocząć oraz spokojnie zwiedzić najciekawsze atrakcje danego regionu. Pomaga nam w tym sprawdzona kadra doświadczonych pilotów, przewodników, wychowawców i animatorów, którzy dbają o najwyższy poziom usług. Wiemy, że tylko zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszej firmy.

   Marlena Frydrychowicz

Biuro jest wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 364.

Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez Signal Iduna.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.

pitm

img260m

Certyfikat2